Březen 2018

Vždycky je v tom nějaké "ale"

28. března 2018 v 7:43 | Dark Lord Phouka |  Téma týdne
Dobré ráno, smrtelníci, nemrtví i Jiní,
Tak už je mi líp, rozhodně líp než během víkendu. Rozhodně dost dobře na to, abych se pustila do psaní :) Takže dneska to vezmeme rovnou k dnešní povídce.
Příjemné čtení
Vaše Dark Lord


Slza lepidla

25. března 2018 v 14:39 | Dark Lord Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Hádejte, kdo už zase leží? Přesně tak, před čtrnácti dny jsem si prodělala rozdrásaný krk a tenhle víkend mě konečně dostihla i vysoká teplota. No co, nezblázním se z toho. Naopak, zjišťuji, jak úžasná věc jsou audioknihy (a že nejlepší audioknihy jsou ty, které namluvil Chris Barrie). A samozřejmě se léčím. Čajem. A seriály. A audioknihami, jak už jsem řekla (Infinity Welcomes Careful Drivers poslouchám už třetí den).
Tak a teď už k dnešní povídce (protože tohle breptání by se hodilo spíš do rubriky Screaming into the Void, která sice existuje, ale je prázdná stejně jako Void na který odkazuje)
Příjemné čtení
Vaše Dark Lord


Vzkazy z Terryho stolu

21. března 2018 v 10:39 | Dark Lord Phouka |  Téma týdne
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Ano, je to oficiální, jsem Dark Lord. Trpaslicon to definitivně potvrdil. A ještě k Trpasliconu: bylo to naprosto boží. Ať už přednášky, cosplaye nebo i z větší části probdělé noci (nad Kartami proti lidskosti, na které jsem trochu moc Ace, ale komu to vadí? Mně ani moc ne). Neumím psát reportáže, takže nemám tušení, co dalšího napsat... Takže pokud máte dotazy na Trpaslicon, nebo tak, budete to ze mě muset vytáhnout...
A teď už radši k dnešnímu výtvoru (není to tak úplně povídka, ale na nic lepšího se nezmůžu), protože jinak se do tohohle zapletu.
Tak asi příjemné čtení
Vaše Dark Lord


Zářivá stránka

18. března 2018 v 19:20 | Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Vrátila jsem ze z Trpasliconu! A bylo to naprosto úžasný, rozhodně doporučuju jet! Napsala bych určitě víc, ale jsem vyčerpaná (ono chodit spát po čtvrté ráno se po dvou dnech docela projeví), takže se pokusím něco sesmolit na středu. Bylo to ale super a Trpaslicon se vedle Whoconu zařadil mezi věci, které si rozhodně nikdy nenechám ujít.
Tak, a teď už k dnešní povídce, protože na víc než na sdílení povídky už dneska fakt nemám.
Příjemné čtení
Dark Lord Phouka


Život ve vzpomínkách

14. března 2018 v 14:10 | Phouka |  Téma týdne
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak už jsem na tom o něco lépe než v neděli. Rozhodně se aspoň můžu pohybovat a očividně i psát. Došly mi ale epizody Červeného Trpaslíka (což jsem nečekala), takže se budu muset nějak dožít Trpasliconu (který začíná pozítří). Chystáte se tam někdo? Pokud ano, přijďte vzdát v sobotu dopoledne hold Lordu Voldemortovi! Nebo aspoň v pátek podpořit můj boj za svobodný Ankh-Morpork (a práva nemrtvých, samozřejmě. Mrtví jsou taky lidi!).
Tak. A teď ta povídka. Přeji vám příjemné čtení
Vaše Phouka


Sladká přezka

11. března 2018 v 18:36 | Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní, Phouka vám mává ze záhrobí!
...
Tak ne, nejsem mrtvá, jen nachlazená a ležím v posteli. Což je na prd, protože a) mám prázdniny, b) měla bych psát absolventskou práci a, co je nejdůležitější, c) příští víkend je Trpaslicon, kam mi nezabrání jet ani moje vlastní smrt. Takže tak. Vlastně to ani není tak špatné, ale někdo to musí trochu zdramatizovat, ne?
Tak, a teď už k dnešní povídce, přeji vám příjemné čtení.
Vaše Phouka


Přátelství

7. března 2018 v 11:03 | Phouka |  Misthaven
AAAAAAAh, je tu středa a já nevím, co napsááááát!
Ehm, zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní...
Můj mozek nefunguje. Nemyslí. Odmítá spolupracovat. Uvažovala jsem o restartu nebo aktualizaci, ale nechci riskovat změnu osobnosti nebo tak něco. Takže to prostě bude muset nějak jít. Třeba to nebude tak zlé. Koneckonců, povedlo se mi napsat povídku (doufám, že má aspoň hlavu a patu).
Tak příjemné čtení
Vaše Phouka


Posedlost třpytem

4. března 2018 v 19:07 | Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu zas neděle a já bych si mohla donekonečna stěžovat na to, že zítra musím do školy atd. Takže to přeskočím a rovnou zmíním, že se nemůžu dočkat Trpasliconu (už mám naplánovaných pár cosplayů!). Jo, a taky je tu dnešní povídka.
Tak příjemné čtení
Vaše Phouka