Duben 2018

Cesta žil

29. dubna 2018 v 11:43 | Dark Lord Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu zase neděle, já mám za sebou příjmačky (doufejme, že úspěšně, jinak nepůjdu na knihovníka a budu dál tvrdnout na zemědělce nebo půjdu makat) a mám tu pro vás další povídku z loňského Wordvemberu. Shodou okolností tak trochu souvisí zrovna se zítřkem (bude totiž úplněk). Jo, takže jen tak mimochodem, zítra si dávejte obzvlášť velký pozor, dramaticky se zvyšuje pravděpodobnost setkání se Štvaním! (pokud nevíte, co je to Štvaní, doporučuji mrknout na mou povídku Měsíc lovce, popřípadě na stránku fext.cz, kde najdete velice zajímavé čtení v podobě asi nejlepšího internetového bestiáře v češtině, o kterém vím). Takže buďte opatrní, noste s sebou železo, stříbro, nebavte se s cizinci a pokud uslyšíte v dálce zvuky lovu, zdrhejte domů.
Toto byla zpráva bezpečnostního oddělení (a tato věta je tak trochu teaser na můj nový projekt - podcastové transkritpy v češtině! Těšte se!). A nyní už k dnešní povídce.
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord


Vlakem

25. dubna 2018 v 10:11 | Dark Lord Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Můj mozek nefunguje (a můj počítač taky ne). Poslední dobou prostě nejsem schopná vytvořit nic smysluplného a docela dost mě to frustruje. Možná to má co dělat s tím, že pořád ještě nemám ten počítač. Nebo s tím, že řeším přihlášky na vysokou školu, přijímací zkoušku a zároveň zkoušky na mojí nynější škole a absolutorium, které mě čeká. Prostě paráda. No, snad se to brzy zlepší. Zatím mám v zásobě ještě pár povídek, které vám můžu poskytnout.
Tak příjemné čtení.
Vaše Dark Lord


Kapající hvězda

22. dubna 2018 v 20:25 | Dark Lord Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak pořád nemám počítač a psát na mobilu je docela divočina, zvlášť tady. Díky Bohu, za povídky, které mám v příslovečném šuplíku. Tady je další z nich.
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord


Vílí kruh

18. dubna 2018 v 20:56 | Dark Lord Phouka |  Jednorázovky
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu další týden a já nějak nestíhám. Především, co se týče psaní. Takže budete muset vzít za vděk povídkou, kterou jsem nenapsala dnes, ale už dřív.
Mám ale i relativně dobrou zprávu - konečně jsem se rozhoupala a budu si podávat přihlášku do Opavy na knihovnictví a příští týden píšu scio test kvůli přijetí! (Díky Bohu za druhè kolo přijímaček)
Tak a teď už k dnešní povídce.
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord


Polštářový popel

15. dubna 2018 v 21:32 | Dark Lord Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu zase neděle a já stále nemám počítač. Ne, že by mi to bránilo ve vytváření dalších povídek, to rozhodně ne. A tak je tu další z těch wordvemberovských (protože když se k obědu peče pizza, špatně se při tom píše).
Tak příjemné čtení.
Vaše Dark Lord


Rozum a cit

11. dubna 2018 v 16:17 | Dark Lord Phouka |  Téma týdne
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Hádejte, kdo je tu tele a polil si notebook! Ano, správně, jsem to já. Takže notebook je v servisu a já píšu povídky na mobilu. Ach, jak hluboko jsem to klesla... No, vlastně ne tak hluboko, povídky na mobilu píšu celkem běžně a jejich kvalita je asi tak stejná jako u těch, které jsem napsala na počítači nebo ručně. Není to nic světobornèho, nevím ani, jestli to dává smysl, ale asi to bude muset stačit.
Tak příjemné čtení.
Vaše Dark Lord


Osudný čas spánku

8. dubna 2018 v 18:49 | Dark Lord Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní,
je tu zase Dark Lord s pravidelnou nedělní povídkou. Ráda bych napsala něco na úvod, ale pořád úvody tak nějak psát neumím a navíc jsem tak trochu utahaná, takže přejdu rovnou k povídce.
Příjemné čtení
Vaše Dark Lord


Krok do neznáma

4. dubna 2018 v 11:42 | Dark Lord Phouka |  Téma týdne
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Doufám, že jste měli hezké Velikonoce. A že návrat do zaměstnání či školních lavic nebyl příliš nepříjemný.
A teď už k dnešní povídce, protože můj mozek odmítá vymyslet cokoliv navíc.
Tak příjemné čtení!
Vaše Dark Lord


Nicotná růže

1. dubna 2018 v 19:05 | Dark Lord Phouka |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Vítá vás už kompletně zdravá (doufám) Dark Lord. Funguju konečně už celkem normálně, dokonce i trochu píšu, i když na něco zvěřejněníhodného si budete muset počkat do středy. Všechno je ale fajn, absolventskou práci mám odevzdanou (aced it! Well, hopefully) a velikonoční vajíčka namalována. Náladu mi dovedou zkazit snad jednom rodinní příslušníci s dotazy typu "Kdy už si někoho najdeš?", kterých není mnoho, o to jsou ale otravnější. Ale to je téma na někdy jindy. Teď už k dnešní povídce.
Takže veselé Velikonoce a příjemné čtení!
Vaše Dark Lord