Srpen 2018

Pohovor

29. srpna 2018 v 16:50 | Dark Lord Phouka |  Starožitnosti, Bylinky a Kuriozity Ignácie Čejkové
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak jsem se poslední dobou dostala k psaní na papír! Začalo to povídkou z minulého týdne a pokračuje to i dál! Tentokrát tu máme něco, co jsem doufala, že dám dohromady už nějakou dobu. Byla bych ráda, kdyby se mi dařilo do téhle (nové) rubriky přispívat pravidelně, ale zatím nic neslibuji.
A teď už k dnešní povídce, snad má hlavu a patu :)
Enjoy, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord


Dvojník

22. srpna 2018 v 21:12 | Dark Lord Phouka |  Jednorázovky
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Please, be patient with me. Tenhle příběh píšu už skoro týden a snažila jsem se ho dát dokupy co nejlépe. I tak mám dojem, že je to víceméně katastrofa. Please don't hate me for it.
Anyway, have a nice evening, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord.


Televize je zbytečná?

15. srpna 2018 v 15:24 | Dark Lord Phouka |  Téma týdne
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Víte co? Přijali mě na školu! Což znamená, že se nebudu muset zabývat zemědělstvím a budu moct studovat historii, jak jsem původně chtěla už před lety... (jo, ta zemědělka byl tak trochu kiks, ale na druhou stranu jsem z ní aspoň vytřískala titul)
Taky jsem se odvážila poslat povídku do soutěže, tak uvidíme, jestli z toho něco bude... (pořád to ještě může být totální fail, že?)
No, tak už k dnešní povídce. To snad totální fail nebude...
Well, enjoy it, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord


Vítejte v Night Vale - Epizoda 6. - Padací most

8. srpna 2018 v 20:00 | Dark Lord Phouka |  Welcome to Night Vale
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Světe div se, Dark Lord konečně už zase překládá! Už mi to trvalo dost dlouho, ale zoufalství (a hlavně nedostatek inspirace k dalším povídkám) mě donutilo aspoň dopřeložit další epizodu Night Vale. Tak příjemné čtení/poslech a přežijte tohle nelidské horko!
See ya, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord


Huldra

1. srpna 2018 v 15:34 | Dark Lord Phouka |  Jednorázovky
Zdravím, smrtelnící, nemrtví i Jiní!
Jak přežíváte tohle ohavné počasí? (tak fajn, někteří lidi si možná pochvalují, že je hezky a svítí sluníčko, i když v tomhle vedru už to musí být pořádní šílenci) No, pořádná bouřka by rozhodně neuškodila, nemám pravdu?
Naštěstí ani to vedro nijak neubíjí moji schopnost vyprodukovat aspoň jeden blábol týdně, takže jsem zase tu s novou (upozorňuji - novou!) povídkou. Tak se snad bude líbit.
Poznámka: ačkoliv jsem v zemi zmíněné v povídce byla a strávila jsem tam velkou část loňského roku, moje cestování tam se omezilo převážně na trasu mezi obytným domem a kravínem, popřípadě mezi obytným domem a místním obchodem, kde jsme si kupovali sladkosti na váhu (skvělá věc - kéž by se to zavedlo i tady!). Pokud byste tedy narazili na nějaké nestrovnalosti týkající se cestování po Norsku nebo norské přírody, dejte mi prosím vědět, ať je mohu napravit.
Děkuji
A teď už k té povídce. Příjemné čtení, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord.