Listopad 2018

Živoucí kresba

28. listopadu 2018 v 17:14 | Dark Lord
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní
a hrozně se omlouvám. Nejdřív za to, že jsem minulou středu nezveřejnila žádnou povídku. Tedy vlastně zveřejnila, ale ne tady. Jelikož jsem se připravovala na Whocon (který byl mimochodem super), hodila jsem wordvemberovskou povídku jenom na facebook, ale ne sem. Další, za co bych se chtěla omluvit, je právě Wordvember. Myslela jsem, že se mi podaří napsat povídky dostatečně dopředu, abych výzvu dokončila, ale potom, co jsem přečkala Whocon, nějak nemám energii ani inspiraci. Rozhodně chci těch posledních pár promptů dokončit a budu dělat všechno proto, aby to bylo co nejdřív, ale do konce listopadu to nejspíš nebude. Možná do konce roku. Doufám.
No a jelikož nejsem schopná napsat ani dnešní povídku, mám tady aspoň jednu z loňského wordvemberu, tak příjemé čtení a vzpomínání! (Na loňský listopad a na dobu, kdy jsem ještě myslela, že jsem straight)

Vaše Dark Lord


Výsledky testu

14. listopadu 2018 v 17:50 | Dark Lord |  Misthaven
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak se mi pořád daří psát povídky pro #wordvember, což mi celkem ulehčuje práci, protože nemusím vymýšlet témata! Anyway, tady máte dnešní povídku, pokud si chcete přečíst i jiné než ty středeční, zaskočte na mou facebookovou stránku, tam najdete všechno, co jsem za letošní wordvember zatím napsala.
Tak příjemné čtení.
Vaše Dark Lord


Vyřezaný

7. listopadu 2018 v 18:36 | Dark Lord |  Jednorázovky
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak je to tu, #wordvember je v plném proudu! Možná jste si toho všimli, pokud sledujete moji facebookovou stránku, kam vkládám wordvemberovské povídky. Ale nebojte se, v budoucnu je umístím i sem. Teď si zatím dopřejte malou ochutnávku v podobě dnešní povídky!
Příjemné čtení!
Vaše Dark Lord