Jednorázovky

Vyřezaný

7. listopadu 2018 v 18:36 | Dark Lord
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak je to tu, #wordvember je v plném proudu! Možná jste si toho všimli, pokud sledujete moji facebookovou stránku, kam vkládám wordvemberovské povídky. Ale nebojte se, v budoucnu je umístím i sem. Teď si zatím dopřejte malou ochutnávku v podobě dnešní povídky!
Příjemné čtení!
Vaše Dark Lord

Dívka se zrcadlem místo tváře

19. září 2018 v 18:55 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Jak se daří vaší existenci? Doufám, že si užíváte podzim... (taky doufám, že už tenhle víkend začne pořádný, skutečný podzim... už by bylo na čase.)
Nápad na dnešní povídku jsem dostala, když jsem se snažila vymyslet kostým na Creepycon. Bohužel už bych něco takového dát do kupy nestihla, takže to bude muset počkat na příští rok. Na Creepyconu ale budu, takže pokud se tam chystáte, určitě mi zaskočte poskytnout svůj autogram! Budu ta podivná osoba s věnečkem z barevného listí.
Tak. A teď už k té povídce.
Have fun, my sweet pumpkins.
Vaše Dark Lord.

Dvojník

22. srpna 2018 v 21:12 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Please, be patient with me. Tenhle příběh píšu už skoro týden a snažila jsem se ho dát dokupy co nejlépe. I tak mám dojem, že je to víceméně katastrofa. Please don't hate me for it.
Anyway, have a nice evening, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord.

Huldra

1. srpna 2018 v 15:34 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelnící, nemrtví i Jiní!
Jak přežíváte tohle ohavné počasí? (tak fajn, někteří lidi si možná pochvalují, že je hezky a svítí sluníčko, i když v tomhle vedru už to musí být pořádní šílenci) No, pořádná bouřka by rozhodně neuškodila, nemám pravdu?
Naštěstí ani to vedro nijak neubíjí moji schopnost vyprodukovat aspoň jeden blábol týdně, takže jsem zase tu s novou (upozorňuji - novou!) povídkou. Tak se snad bude líbit.
Poznámka: ačkoliv jsem v zemi zmíněné v povídce byla a strávila jsem tam velkou část loňského roku, moje cestování tam se omezilo převážně na trasu mezi obytným domem a kravínem, popřípadě mezi obytným domem a místním obchodem, kde jsme si kupovali sladkosti na váhu (skvělá věc - kéž by se to zavedlo i tady!). Pokud byste tedy narazili na nějaké nestrovnalosti týkající se cestování po Norsku nebo norské přírody, dejte mi prosím vědět, ať je mohu napravit.
Děkuji
A teď už k té povídce. Příjemné čtení, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord.

Starožitnictví, kuriozity a bylinkářství Ignácie Čejkové

11. července 2018 v 13:57 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu další středa! A s ní další povídka! A nová postava!
Proč tolik vykřičníků? Křičím snad? Nemám tušení!
Tak příjemné čtení!
Vaše Dark Lord

Obchůdek na okraji

9. května 2018 v 18:59 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Hádejte, kdo má konečně zpátky počítač! A světe div se, daří se mi na něm i psát! Díky Bohu ho mám právě včas, v pondělí mi začíná zkouškové období, takže se momentálně snažím pochopit zemědělské stroje (já už chci na toho knihovníka!). No co, snad nedopadnu moc katastrofálně.
Tak, teď už k dnešní povídce.
Příjemné čtení
Vaše Dark Lord

Kde bydlí víly

2. května 2018 v 11:36 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Jak jste si užili prodloužený víkend? Nějaké zajímavé příhody? Střetnutí s nadpřirozenem, souboje s vlkodlaky, setkání s Divokým Lovcem? Kdyžtak se ozvěte v komentářích, potřebuju inspiraci ;)
Jinak jsem obdržela předběžné výsledky svého sobotního scio testu a vypadá to docela dobře. Teď by se mi ještě mohli ozvat z té školy.
No, tak teď už k dnešní povídce (yes, konečně se mi podařilo napsat něco nového!).
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord

Vílí kruh

18. dubna 2018 v 20:56 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu další týden a já nějak nestíhám. Především, co se týče psaní. Takže budete muset vzít za vděk povídkou, kterou jsem nenapsala dnes, ale už dřív.
Mám ale i relativně dobrou zprávu - konečně jsem se rozhoupala a budu si podávat přihlášku do Opavy na knihovnictví a příští týden píšu scio test kvůli přijetí! (Díky Bohu za druhè kolo přijímaček)
Tak a teď už k dnešní povídce.
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord

Měsíc lovce

21. února 2018 v 10:09 | Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu zase středa a Phouka pořád ještě neumí psát úvody. Povídky už jdou trochu líp... Tahle vznikla minulý týden na Valentýna (oooh, romantika! I když... ne, no romo, sorry...). Není sice úplněk, ani podzim, ale snad se bude líbit :)
Tak příjemné čtení!

Utopená

7. února 2018 v 14:07 | Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní! Už jsem se tak trochu bála, že se mi nepovede nic sesmolit, ale nakonec se podařilo! (Jeden by nevěřil, jak inspirativní může být hodina inseminace hospodářských zvířat)
Jinak sláva kachně za tumbl a nápady, které se tam občas dají najít.
Tak příjemné čtení a hezký zbytek dne.
Vaše Phouka

Ztracená

24. ledna 2018 v 14:23 | Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní.
Jsem Phouka, pro blízké přátele Temný Pán a vy jste právě zabloudili na můj nový blog. Najdete tu různé výplody mé fantazie (které budou možná i ke čtení).
Jelikož nejsem zrovna odborník na psaní úvodů, přejdu rovnou k věci a nabídnu vám povídku na uvítanou:
 
 

Reklama