Misthaven

Výsledky testu

Středa v 17:50 | Dark Lord
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak se mi pořád daří psát povídky pro #wordvember, což mi celkem ulehčuje práci, protože nemusím vymýšlet témata! Anyway, tady máte dnešní povídku, pokud si chcete přečíst i jiné než ty středeční, zaskočte na mou facebookovou stránku, tam najdete všechno, co jsem za letošní wordvember zatím napsala.
Tak příjemné čtení.
Vaše Dark Lord

Dohoda

31. října 2018 v 14:18 | Dark Lord
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak jsem přežila Akicon! Bylo to super, když nepočítám to nevyspání (ne, že by se na conu dalo počítat s pořádným spánkem) a občasnou emocionální nestabilitu... Rozhodně bych ráda jela znovu. Napsala bych něco obsáhlejšího, ale poslední dobou zjišťuju, že mi mnohem lépe jde vymýšlení fiktivních příběhů než textu týkajícího se skutečné události. No, co se dá dělat.
A teď už k té povídce. Pamatujete si na povídku z minulého týdne? Jak jsem myslela, že už tu je prequel a on není? Tak teď to napravím.
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord (kterou už nebavilo, jak nikdo neví jak se čte Phouka, ani co to je)

Odhalení

24. října 2018 v 20:32 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Jsem pořád naživu a výjimečně se mi podařilo i něco napsat! Konečně! A je to Misthaven, což je docela úspěch! A taky mám připravený cosplay na Akicon. Pokud se tam chystáte a budete chtít pozdravit nebo mi věnovat svůj autogram, hledejte buď Glow Cloud z Welcome to Night Vale nebo prostě bytost, která bude mít na jmenovce můj nick. Se vší pravděpodobností bych to mohla být já.
Tak a teď už konečné k té povídce. Přeji vám příjemné čtení
Vaše Dark Lord.

Noční návštěva

3. října 2018 v 19:11 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Jsme zpátky v Misthavenu! Poslední dobou jsem v takové nějaké spooky/dark fázi, pokud nepočítáme Ignácii Čejkovou. Asi jste si toho všimli, pokud jste četli Dvojníka, Dívku se zrcadlem místo tváře a Na lovu (ano, to bych do té kategorie počítala taky). Takže, i když nehodlám s tímto druhem příběhů přestat, jsem tu dneska s něčím lehčím. (Mint is back!)
Přeji vám příjemné čtení a hezký večer, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord

Na lovu

26. září 2018 v 19:13 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak jo, jsem tu! A pořád existuju, což je fajn. Creepycon byl bezva (hlavně proto, že jsem se stala orgem a mohla jsem tak efektivněji otravovat lidi, co mám ráda). Zveřejnila bych fotky, kdybych nějaké měla, ale vzít si na con foťák pro mě znamená víceméně to, že ho nechám celý víkend v batohu.
Jo a taky mě vzali na Akicon, takže pokud se chystáte, uvidíme se tam! Přijďte mi dát svůj autogram ;)
Tak, a teď už k dnešní povídce. Dělala jsem, co jsem mohla, tak snad to má hlavu a patu XD
Příjemné čtení, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord

Panenka na památku

16. července 2018 v 9:11 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní a strašně moc se omlouvám!
Měla jsem v plánu zveřejnit povídku včera (jako vždycky), ale je u mě na návštěvě má drahá Squirrel, Kalamity Iharo (check out her blog, she's awesome!) a tak nějak jsme vyrazily do města a já na to zapomněla jako na smrt.
Takže tady je dnešní povídka. Trochu opožděně, ale přece.
Příjemné čtení, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord

Péřový košík

8. července 2018 v 12:15 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i jiní!
Tak je tu zase neděle a s ní další povídka. Přemýšlím, co bych vám k ní řekla, ale nic moc mě nenapadá... Nějaké nápady? (no jó, pro někoho, kdo se vydává za spisovatele, je to trochu ostuda, ale co mám dělat?) Beru všechno - tipy, jak psát úvody, návrhy na povídky, dotazy, názory...
No, a protože tu jsme kvůli dnešní povídce, přesuneme se konečně k ní.
Enjoy it, my dear pumpkins
Vaše Dark Lord

Peprná poznámka

1. července 2018 v 15:55 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak co, nějaké plány na prázdniny? Nebo dovolenou? Nebo aspoň na odpoledne?
A měli byste chuť si něco přečíst? *nenápadně přisune jednu ze svých povídek* Třeba...toto?
Hope you have fun, my dear pumpkins ;)
Vaše Dark Lord

Rajčatový slib

24. června 2018 v 20:17 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak už je tu zase neděle (už zase?!) a já s další wordvemberovskou povídkou (protože v neděli se prostě nemůžu namáhat k napsání čehokoliv nového). Ale slibuju, že ve středu přijdu s novinkou. Přísahám.
Jinak připomínám, pokud chcete, mrkněte na mou stránku na twitteru a na facebooku, informuji tam vždy, když zveřejním novou povídku.
Tak, a teď už k té povídce. Take care, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord

Železné město

17. června 2018 v 12:18 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Jak si užíváte víkend? Já se už konečně dostala ke čtení a můžu říct, že je to naprosto nádherný pocit. Tak moc mi to chybělo! (mimochodem, pokud se chcete dozvědět něco o historii trpaslíků a elfů nebo dalších nadpřirozených bytostí, doporučuji knížky od Claude Lecouteuxe)
Jediné, co by mohlo pomoct, by byly nové nápady na psaní... Ale co, snad na něco přijdu. Kdybyste měli nějaké tipy, dejte vědět ;)
A vzhledem k tomu, že tohle je převážně povídkový blog, přejdeme teď k dnešní povídce.
So have fun, my dear pumpkins, and take care.
Vaše Dark Lord

A New Friend

13. června 2018 v 17:21 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak to mám! Jako absolutorium! Takže se konečně můžu věnovat psaní (a čtení - právě jsem vzala útokem knihovnu a vzešlo z toho asi sedm vypůjčených knižek - konečně!). Ne, že by to bylo něco extra, ale podařilo se mi napsat aspoň něco malého.
Takže příjemné čtení, my dear pumpkins.
Vaše Dark Lord

Bílé hlasy

3. června 2018 v 19:06 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Vím, že červen už začal, ale i tak bych vám ráda všem popřála krásný Pride Month! Ať už jste out nebo ne, pořádně si ho užijte!
A teď k dnešní povídce.
Příjemné čtení
Vaše Dark Lord

Vílí rtěnka

27. května 2018 v 15:39 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu zase neděle (a já se pořád ještě učím na tu zatracenou poslední zkoušku), takže jediné, co vás dneska čeká, je wordvemberovská povídka. Popravdě už se nemůžu dočkat, až budu moct zase psát...
No, tak si zatím užijte zbytek neděle a dnešní povídku.
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord.

Kostelní vytí

20. května 2018 v 21:48 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Ano, je pozdě večer, ale já si vzpomněla a dokopala jsem se ke zveřejnění další wordvemberovské povídky z loňského roku. Povyprávěla bych vám o tom, jaký byl můj víkend, ale nic moc se nestalo - pokoušela jsem se naučit ekonomiku, sledovala jsem královskou svatbu a navzdory svému předsevzetí, že během zkouškového nebudu psát, jsem začala překládat další epizodu Welcome to Night Vale (na přepis první epizody v češtině se můžete těšit už tuhle středu) a napsala jsem pár odstavců k příběhu, na kterém se snažím dělat.
No, uvidíme, jak ty zkoušky dopadnou.
Zatím tu pro vás mám další povídku.
Tak příjemné čtení
Vaše Dark Lord

Změňte květiny

13. května 2018 v 10:16 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu zase neděle a mně nastává období hrůzy a utrpení. Jinými slovy, zkouškové období. Pěkně vesele, jedna zkouška za druhou a nejlíp ty předměty, který mi nejdou, dva dny za sebou. Oh joy.
To znamená jednu věc: budu dál zveřejňovat povídky a spol., ale budou to povídky z loňského Wordvemberu (jako každou neděli), popřípadě překlady, které jsem sesmolila. Můžete se těšit na podivnůstky, které jsem objevila na tumblr a přeložené přepisy mého oblibeného podcastu.
No, aspoň něco. Pokud tenhle blog někdo čte, slibuju vám, že tak od půlky června začnu zase tvořit nové věci.
Takže příjemné čtení a hezký zbytek víkendu.
Vaše Dark Lord

Žiletka odvedle

6. května 2018 v 19:30 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak je tu zase neděle a s ní i další wordvemberovská povídka. A dobrá zpráva - ve středu budu mít konečně laptop, právě včas, než začne zkouškové období a další hrůzy. Náladu by mi mohlo zlepšit už jen, kdybych měla všechny zkoušky včetně absolutoria za sebou, byla jsem oficiálně přijatá na školu a moje okolí přestalo klást otázky typu "tak co, kdy do toho praštíš?" nebo "tvoje neteř by chtěla sestřenici nebo bratrance".
*je moc ráda, že její rodina tenhle blog nečte*
No nic, tak už k povídce.
Příjemné čtení a hezký zbytek prodlouženého víkendu (pokud nemusíte zítra do práce, či do školy).
Vaše Dark Lord

Cesta žil

29. dubna 2018 v 11:43 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu zase neděle, já mám za sebou příjmačky (doufejme, že úspěšně, jinak nepůjdu na knihovníka a budu dál tvrdnout na zemědělce nebo půjdu makat) a mám tu pro vás další povídku z loňského Wordvemberu. Shodou okolností tak trochu souvisí zrovna se zítřkem (bude totiž úplněk). Jo, takže jen tak mimochodem, zítra si dávejte obzvlášť velký pozor, dramaticky se zvyšuje pravděpodobnost setkání se Štvaním! (pokud nevíte, co je to Štvaní, doporučuji mrknout na mou povídku Měsíc lovce, popřípadě na stránku fext.cz, kde najdete velice zajímavé čtení v podobě asi nejlepšího internetového bestiáře v češtině, o kterém vím). Takže buďte opatrní, noste s sebou železo, stříbro, nebavte se s cizinci a pokud uslyšíte v dálce zvuky lovu, zdrhejte domů.
Toto byla zpráva bezpečnostního oddělení (a tato věta je tak trochu teaser na můj nový projekt - podcastové transkritpy v češtině! Těšte se!). A nyní už k dnešní povídce.
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord

Vlakem

25. dubna 2018 v 10:11 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Můj mozek nefunguje (a můj počítač taky ne). Poslední dobou prostě nejsem schopná vytvořit nic smysluplného a docela dost mě to frustruje. Možná to má co dělat s tím, že pořád ještě nemám ten počítač. Nebo s tím, že řeším přihlášky na vysokou školu, přijímací zkoušku a zároveň zkoušky na mojí nynější škole a absolutorium, které mě čeká. Prostě paráda. No, snad se to brzy zlepší. Zatím mám v zásobě ještě pár povídek, které vám můžu poskytnout.
Tak příjemné čtení.
Vaše Dark Lord

Kapající hvězda

22. dubna 2018 v 20:25 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Tak pořád nemám počítač a psát na mobilu je docela divočina, zvlášť tady. Díky Bohu, za povídky, které mám v příslovečném šuplíku. Tady je další z nich.
Příjemné čtení.
Vaše Dark Lord

Polštářový popel

15. dubna 2018 v 21:32 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Je tu zase neděle a já stále nemám počítač. Ne, že by mi to bránilo ve vytváření dalších povídek, to rozhodně ne. A tak je tu další z těch wordvemberovských (protože když se k obědu peče pizza, špatně se při tom píše).
Tak příjemné čtení.
Vaše Dark Lord

Osudný čas spánku

8. dubna 2018 v 18:49 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní,
je tu zase Dark Lord s pravidelnou nedělní povídkou. Ráda bych napsala něco na úvod, ale pořád úvody tak nějak psát neumím a navíc jsem tak trochu utahaná, takže přejdu rovnou k povídce.
Příjemné čtení
Vaše Dark Lord

Nicotná růže

1. dubna 2018 v 19:05 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Vítá vás už kompletně zdravá (doufám) Dark Lord. Funguju konečně už celkem normálně, dokonce i trochu píšu, i když na něco zvěřejněníhodného si budete muset počkat do středy. Všechno je ale fajn, absolventskou práci mám odevzdanou (aced it! Well, hopefully) a velikonoční vajíčka namalována. Náladu mi dovedou zkazit snad jednom rodinní příslušníci s dotazy typu "Kdy už si někoho najdeš?", kterých není mnoho, o to jsou ale otravnější. Ale to je téma na někdy jindy. Teď už k dnešní povídce.
Takže veselé Velikonoce a příjemné čtení!
Vaše Dark Lord

Slza lepidla

25. března 2018 v 14:39 | Dark Lord Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Hádejte, kdo už zase leží? Přesně tak, před čtrnácti dny jsem si prodělala rozdrásaný krk a tenhle víkend mě konečně dostihla i vysoká teplota. No co, nezblázním se z toho. Naopak, zjišťuji, jak úžasná věc jsou audioknihy (a že nejlepší audioknihy jsou ty, které namluvil Chris Barrie). A samozřejmě se léčím. Čajem. A seriály. A audioknihami, jak už jsem řekla (Infinity Welcomes Careful Drivers poslouchám už třetí den).
Tak a teď už k dnešní povídce (protože tohle breptání by se hodilo spíš do rubriky Screaming into the Void, která sice existuje, ale je prázdná stejně jako Void na který odkazuje)
Příjemné čtení
Vaše Dark Lord

Zářivá stránka

18. března 2018 v 19:20 | Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní!
Vrátila jsem ze z Trpasliconu! A bylo to naprosto úžasný, rozhodně doporučuju jet! Napsala bych určitě víc, ale jsem vyčerpaná (ono chodit spát po čtvrté ráno se po dvou dnech docela projeví), takže se pokusím něco sesmolit na středu. Bylo to ale super a Trpaslicon se vedle Whoconu zařadil mezi věci, které si rozhodně nikdy nenechám ujít.
Tak, a teď už k dnešní povídce, protože na víc než na sdílení povídky už dneska fakt nemám.
Příjemné čtení
Dark Lord Phouka

Sladká přezka

11. března 2018 v 18:36 | Phouka
Zdravím, smrtelníci, nemrtví i Jiní, Phouka vám mává ze záhrobí!
...
Tak ne, nejsem mrtvá, jen nachlazená a ležím v posteli. Což je na prd, protože a) mám prázdniny, b) měla bych psát absolventskou práci a, co je nejdůležitější, c) příští víkend je Trpaslicon, kam mi nezabrání jet ani moje vlastní smrt. Takže tak. Vlastně to ani není tak špatné, ale někdo to musí trochu zdramatizovat, ne?
Tak, a teď už k dnešní povídce, přeji vám příjemné čtení.
Vaše Phouka

 
 

Reklama